Nuotr. Jurgita Lukos

Šventinių stalų dekoras – tai vientisumo ir išbaigtumo jausmą kuriantis reiškinys šventės vietoje. Mums, kaip specialistams, svarbu ne tik sustyguoti Jums patinkantį koloritą bei parinkti detales, bet ir “pritempti” stalų dekorą prie Jūsų pasirinktos šventės vietos interjero. Į šventinių stalų dekoro kainą yra įskaičuota šventės vietos interjero apžiūra ir konsultacija, būsimo dekoro vizijos sudarymas, inventoriaus nuoma, floristikos paslaugos. Inventorius – tai staltiesės, servetėlės, polėkštės, vazelės ir žvakidės. Užsakę šią paslaugą, Jūsų svečių vardai plunksna užrašomi ant rankų darbo popieriaus. Pasirūpinama stalo numerėliais bei žvakėmis. Poreikiui esant, papildomai galime pasirūpinti kėdžių ar auksinių stalo įrankių nuoma. Šventiniai stalai – tai dekoro objektas, prie kurio tiek Jūs, tiek svečiai praleisite daugiausiai laiko. Užtikrinkite, jog jie būtų papuošti nepriekaištingai.

Gėlių kompozicijos stalams – tai iš sezoninių ir atvežtinių gėlių sukurtos žemos bei išraiškingos puokštės vazelėse. Jas galite užsakyti atskirai su pristatymu į šventės vietą. Gėlių kompozicijos netrukdo svečiams matyti vieniems kitų, užpildo stalo viduryje esančią tuštumą, gėlių įvairovė ir suderintas spalvynas traukia akį visos šventės metu. Pagal susitarimą gėles taip pat galite atsiimti dirbtuvėse Vilniuje.

Nuotakos puokštė – tai iš sezoninių ir atvežtinių gėlių sukurta kompozicija, deranti prie nuotakos suknelės silueto, spalvos, makiažo, šukuosenos. Kiekviena gėlė parenkama itin kruopščiai, jog dienos bėgyje išlaikytų savo formą ir išvaizdą. Puokštė komponuojama itin tvirtai. Turime užtikrinti, jog žiedai nebyrės juos liečiant prie skirtingų paviršių. Užsakius šventinių stalų dekoro paslaugą, nuotakos puokštę pristatome į nuotakos pasiruošimo vietą. Atskirai užsakius tik nuotakos puokštę, šventės rytą sutartu metu galite atsiimti ją dirbtuvėse Vilniuje.

Floristikos mokymai – tai vienos dienos mokymai, skirti tiek pradedantiesiems, tiek ir pažengusiems floristikos srityje. Mokymai apjungia bazines floristikos ir koloristikos žinias, moko išraiškingų stalo kompozicijų kūrimo meno, nurodo pagrindinius gėlių išlaikymo principus ir komponavimo etapus. Pirmasis pusdienis skiriamas teorinei, antrasis praktinei daliai. Mokymai trunka pilną darbo dieną (8 val.), įskaičiuojant ir pietų pertrauką. Po mokymų dalyviai savo rankomis kurtą gėlių kompoziciją parsiveža namo. Po mokymų taip pat persiunčiama teorinė medžiaga, įtvirtinanti įgytas žinias.

Aukščiau paminėtų paslaugų kainoraštį galite rasti čia.