Nuotr. Jurgita Lukos

Labas!

Esu Roberta, vestuvių dekoratorė ir floristė, savo veikloje skaičiuojanti jau dešimtus metus. Per tą laiką labai aiškiai išsigryninau savo stilistiką. Purios, kvėpuojančios, vešlios ir jautrios gėlių kompozicijos stalams – mano braižas, kurį atpažįsta daugelis. Labai tikiu gėlių galia. Būdamos itin smulkia detale, jog sugeba efektingai papuošti šventinius stalus, iš arti glosto svečių akis bei prakalbina net ir pačias uždariausias sielas.

Gėlės yra nuostabiausia šventės puošmena, o jeigu jas papildo derantys tekstilės tonai, įmantrus žvakių atspalvis, interjero detalės, visuma tampa viską lemianti. Ir tuomet po šventės Jūs išsinešate patį brangiausią dalyką – vidinį jausmą ir spalvinę atmosferą, kurioje šventėte savo meilę. Tai nusėda ilgam. Tiek į prisiminimus galvoje, tiek ir į nuotraukų albumus.

Jeigu dar neišsirinkote savo šventės dekoratoriaus ar floristo, gėlių grožis Jums (kaip ir man) yra itin reikšminga šventės puošmena, o po vestuvių trokštate patirti jau minėtą vidinį jausmą, parašykite man. Kartu nuvyksime į šventės vietą, įvertinsiu interjerą, nusimatysime pagrindines dekoro gaires, pasiūlysiu gražiausius floristinius sprendimus. Mano tikslas – su minimaliomis išlaidomis pasiekti gražiausią rezultatą.

Kūrybinės dirbtuvės Vilniuje, tačiau dirbame visoje Lietuvoje.