Dekoro konsultacija ir vizijos sudarymas:

Nutoliniu būdu (100 Eur), su apžiūra šventės vietoje (200 eur)

Dekoro konsultacija – tai, nuo ko prasideda Jūsų šventės dekoras. Kad šventės erdvė būtų vientisa, gyvybiškai svarbu pamatyti ir aptarti jos interjerą, įsivertinti planuojamus stalo dekoro elementus, numatyti šventės vietai derančias gėles ir jų atspalvius. Po konsultacijos specialiai Jūsų šventei sudaroma dekoro vizija (Moodboard). Joje matysite bendrą stalų vaizdą koliažo formatu, siūlomą floristinę dalį (gėlių rūšys, atspalviai) bei inventoriaus tiekėjus.

~~~

Gėlių kompozicijos šventiniams stalams:

Priklausomai nuo gėlių rūšių, kompozicijos dydžio, papildomų priedų (vaisiai ir uogos) apie 200 – 250 Eur/1 vnt. (10-12 asm.)

Gėlių kompozicijas pagal Jūsų pageidaujamas spalvas ir gėlių rūšis galime sukurti bei pristatyti į šventės vietą. Užsakius gėlių kompozicijas, gaunate nemokamą dekoro konsultaciją nuotoliniu būdu. Jos metu įsivertiname šventės vietos turimą inventorių bei interjerą tam, kad sukurtume neužmirštamą floristinę dalį Jūsų šventiniams stalams. Erdvės sąsaja su gėlėmis yra tai, kas svarbiausia, kuriant šventės grožį.  Už Vilniaus ribų papildomai skaičiuojamas kuro mokestis: 1 km/0,25 Eur arba galimas atsiėmimas Vilniuje. Kompozicijos transportuojamos dėžėse kartu su vazelėmis. Už vazeles imamas depozitas (15 Eur/vnt.), kuris yra grąžinamas po to, kai vazelės grįžta atgal pas floristą. Vazeles po šventės galite grąžinti paštomatu arba pristatyti Vilniuje.

~~~

Nuotakos puokštė su jaunikio butonjere:

Priklausomai nuo gėlių rūšių ir puokštės dydžio (100 – 200 Eur/1 vnt.). Butonjerė į kainą yra įskaičiuota.

Nuotakos puokštė sukuriama, atsižvelgiant į pageidaujamas spalvas, norimas gėlių rūšis ir kitus parametrus (suknelės stilių, planuojamą makiažą, plaukų spalvą). Tiek puokštė, tiek butonjerė kruopščiai supakuojamos į dėžutes ir atiduodamos maišelyje, kad būtų patogu transportuoti. Atsiėmimas Vilniuje šventės dieną sutartu laiku. 

~~~

Pilnas šventinių stalų dekoro biudžetas priklauso nuo svečių kiekio:

Mažų vestuvių (apie 30 svečių) ~1500 Eur.

Vidutinių vestuvių (apie 50 svečių) ~2300 Eur.

Didelių vestuvių (apie 70 svečių ) ~3100 Eur.

Dekoras – tai pilnas paketas nuo vizijos sukūrimo iki jos įgyvendinimo. Į kainą įskaičiuota šventės vietos apžiūra ir konsultacija, dekoro vizijos sudarymas pateikiant ją koliažo formatu, pilnas stalų papuošimas su inventoriaus nuoma ir gėlių kompozicijomis. Nuomuojamas inventorius – staltiesės, servetėlės, polėkštės, žvakidės, vazelės. Pridedamos kaligrafinės svečių vardo kortelės ir stalo numerėlis. Poreikiui esant, papildomai galime pasirūpinti kėdžių ir auksinių įrankių nuoma. Už Vilniaus ribų skaičiuojamas kuro mokestis (1 km/0,5 Eur).

~~~

Floristikos mokymai:

Vienos dienos stalo kompozicijų kūrimo mokymai (300 Eur/1 asm.).

Apie aukščiau paminėtas paslaugas išsamiai galite pasiskaityti čia.

Nuotr. Jurgita Lukos