Paskutinę pavasario dieną per rasotą pievą basomis brendu iki drėgme alsuojančios alyvos. Trakšteli sekatorius. Merkiu šakelę į vandens sklidiną ažūrinį stiklo grafiną ir prisimenu šias vestuves.

Jose nerasite nė vienos alyvos kekės ar keturlapio jos žiedelio, kuriais lyja būtent šiuo metų laiku, gegužės pabaigoje. Tačiau rasite tą magišką ir vienintelį, tik alyvoms būdingą kerintį atspalvį, kuriuo pripildėme Giletos sodybą tądien: kvapiaisiais pelėžirniais, medžiaginėmis servetėlėmis, raganėmis, rožėmis ir frezijomis, konditeriniais pertepimais, akriliniu purpuriniu rašalu, žvakėmis ir grakščiais desertiniais indeliais.

Nedos ir Karolio alyvinė rugpjūčio pasaka..

..tai paskutinės vestuvės iš praėjusios vasaros, kurias norisi publikuoti. Tai tas ypatingas atvejis, kai jaunieji leidžia keisti vestuvių spalvą iš planuotos burgundiško vyno į alyvinę. Nes, žinokit, baisiausia mirtis kūrėją ištinka tuomet, kai prieš savo valią tenka įgyvendinti netinkamus sprendimus. Tai įprastai daroma surištomis rankomis, sukąstais dantimis, be ypač didelės motyvacijos ir milžiniškos ugnies viduje. Nuotaka, suteikdama kūrėjui laisvę, laimi tūkstantį kartų daugiau visomis prasmėmis. Palikime šią temą ateities įrašams.

O kol kas dėkoju Jums, Neda ir Karoli! Dėkoju ir už tai, jog per didžiąsias metų šventes vis mane prisimenate ir brūkštelit po sveikinimą.

..tai paskutinės vestuvės iš praėjusios vasaros, į kurias norisi kuo daugiau žiūrėti ir kuo mažiau apie jas skaityti. Jos tokios pilnos, gausios ir sodrios. Absoliučioje spalvinėje dermėje su šventės vietos interjeru. Jos man tiesiog tobulos spalviškai.

..tai paskutinės vestuvės iš praėjusios vasaros, kuriomis užbaigiu pavasarį ir jau ryt skelbiu oficialią vasaros pradžią. Su naujais spalvingais projektais, naujomis idėjomis ir šviežiu įkvėpimu. Sau ir Jums.

Tad griebkit išmaniuosius telefonus, įsitaisykit kur po alyvos krūmu (kol jie dar dovanoja grožį!) ir mėgaukitės paskutiniu kvapniu pavasario atodūsiu. O besiruošiantiems savo vestuvių šventei – ramiu bei prasmingu laukimu. Tai svarbiausias dalykas, kurį galite suteikti sau šiandien.

***

Šventės vieta: Giletos sodyba

Tekstilė: Nėriniuota šventė

Konditerija: Laroche

Dekoro foto: Jurgita Lukos Photography

Alyvinės vestuvės. Roberta Drasute. Vestuviu dekoras. Giletos sodyba. Jurgita Lukos Photography Alyvinės vestuvės. Roberta Drasute. Vestuviu dekoras. Giletos sodyba. Jurgita Lukos Photography Alyvinės vestuvės. Roberta Drasute. Vestuviu dekoras. Giletos sodyba. Jurgita Lukos Photography Alyvinės vestuvės. Roberta Drasute. Vestuviu dekoras. Giletos sodyba. Jurgita Lukos Photography Alyvinės vestuvės. Roberta Drasute. Vestuviu dekoras. Giletos sodyba. Jurgita Lukos Photography