Jūratė savo 35-ąjį jubiliejų planavo veik 1,5 metų. Ruošė meniu korteles, auksiniu rašikliu jas gražino, ieškojo pačio tinkamiausio auksinių kutų kritimo varianto, kolekcionavo servizinius puodelius, sendaikčiuose “sušaudė” vintažinių grafinų, pagamino grandiozinį auksinį rėmą šeimynos fotosesijai ir t.t. Kitaip tariant, surinko delionės detales ir parvežė man jas iš laikinai gimtine tapusios Norvegijos. Nevardinsiu visų Jūratės pliusų, nes Jums natūraliai kils klausimas, o ką aš ten veikiau? O aš.. tiesiog išpildžiau draugės svajonę ir SURINKAU dėlionę pavadinimu “Vintage Glamour”. Juodą, purpurinę, auksinę. Atrodytų, spalvos labiau primena liūdną, o ne džiaugsmingą progą, bet vakar tviskesys išlygino svarstykles. Dar ankstų trečiadienio rytą gėlių bazės darbuotojai surinkę mano užsakymą, stebėjosi niūria pasirinktų spalvų palete ir netgi pamanė, kad… susirgau. Dar drąsiau iš salės pagriebusi pluoštą ryškiai rožinių (markerinių!!!) chrizantemų, absoliučiai priverčiau juos patikėti mano “liga”. Bet…. „Man taip trūko šios spalvos!!!”. Ir aš ją stipriai laikiau savo rankose, tikėdama būsima sėkme. PLUNKSNOS. JŲ turėjo būti visur, JŲ buvo gauta per mažai, JŲ puokštėse neatsirado kaip buvo planuota iškart, JOS nusėdo kituose dekoro plotuose. Kai tuo tarpu prisiminiau veik pusmetrio ilgio „juodumą“ (būtų žali, sakyčiau „žalumą“). Panaudoti pačia keisčiausia forma, kordilinos lapai mane išgelbėjo. Puokštėse jie sudarė bazę ir pakeitė prabangias stručio plunksnas, kurias mes įsivaizdavome pradinėje vizijos stadijoje, bet, deja, gavome per trumpas. Aliexpress kartais moka mus apgaut. Ir labai gerai, kai tai yra tik plunksnos. Va, tokie šio savaitgalio nuklydimai, atradimai ir „ligos“. Reziumė – TIKĖKIT savo sėkme.
O dabar apie tai, KAIP Twixx šokoladukai tampa cigarais. KAIP nuostabus sodybos barmenas gali būti ne tik barmenas. KAIP damos papuošalų apsuptyje skanauja vynuoges. KAIP Lipton arbatos maišelis tampa vardo kortele. KAIP grafinai atstoja žvakides. KAIP..
Ai, geriau žiūrim!
Šventės kaltininkė – Jūratė, jos sesuo ir tėtis
Šio posto nebūtų, jei ne Jurgita Lukos Photograpy Vestuvinių detalių fotografijos profė. Ne kitaip! Gerbkim ir mylėkim. Aš ją labai myliu. Taškas.
Juodumai ant stalų – Nėriniuota šventė
Desertai – Laroche ir Vaidos Skanestai
Šiąnakt muzika netilo in Girionių sodyba. Didžiausi komplimentai personalui. Norit įrodymų? Virtuvės šefas visada išdrįs paprašyti atlikusių gėlės žiedų, idant jo patiekalai įsilietų į visą dekoro visumą. Smulki augmenija šiaip jau vizualiai yra menka. Ir labai galinga tuomet, kai joje slypi didžiausia pagarba klientui. Šilčiausios rekomendacijos, dar tik besirenkantiems sodybą.
Besidžiaugianti absoliučiai tobulais vaizdais,
R.D. PLUNKSNOS | FEATHER WEDDING - Roberta Drasute. Wedding decor PLUNKSNOS | FEATHER WEDDING - Roberta Drasute. Wedding decor PLUNKSNOS dekore | FEATHER WEDDING PLUNKSNOS | FEATHER WEDDING - Roberta Drasute. Wedding decor PLUNKSNOS | FEATHER WEDDING - Roberta Drasute. Wedding decor PLUNKSNOS | FEATHER WEDDING - Roberta Drasute. Wedding decor PLUNKSNOS dekore | FEATHER WEDDING