caret-down caret-up caret-left caret-right
Laura & Mantvidas, 2019

Nerealus Jūsų atsidavimas darbui, begalo gražiai sukomponuota kiekviena stalo, foto sienos bei nuotakos puokštė! Kai rodžiau puokščių pavyzdžius ar pasakojau, kokių spalvų maždaug norėtumėm, buvo baisu, kad kažko gal iki galo nepasakiau ar neparodžiau, bet kai pamatėm galutinį rezultatą - tai buvo tikrai daug geriau nei galėjom įsivaizduoti ar pamatyti tuose paveiksliukuose! Tiek spalvų paletė, tiek pačios gėlės buvo daugiau nei taiklu į mūsų pačius didžiausius lūkesčius! Dėkojam dar kartą labai! Ir iki kitų kartų!

Giedrė & Daivaras, 2019

Roberta – bendraujantis, šiltas, mylintis savo darbą žmogus, kuris sužavi ir užkrečia savo meile gėlėms. Pamačiusi jos darbus, nusprendžiau, kad ji – tas žmogus, kuris turi begalę idėjų. Būtent ji pasakė, kad mano aistrą katinukams galima paversti nuostabiu vestuvių dekoru, ko pasekoje, mano puokštėje ir visoje sodyboje, kur šventėme, viskas buvo dekoruota kačiukų šakelėmis. Tikrai ne iš vieno svečio girdėjau, kad viskas buvo nerealiai gražu ir kaip tie kačiukai tokiu metu vis dar neperžydėję???? Viskas buvo pūkuota ir švelnu kaip tikras katinukas.

Dovilė & Niel, 2019

Labai labai labai Tau ačiū. Negalėjau atsigrožėt gėlėmis visą vakarą!!! Nerealios buvo!!! Ir arkaaaaaa. Žodžiu, kaip iš sapno!

Neringa & Andrius, 2019

Roberta!!! Tu mano svajonių išpildytoja! Tu mano mūza! Ačiū Tau už mano pasaką! Už viską! Už tokį nerealų grožį! Už tokį preciziškai atliktą darbą! Kažkoks kosmosas Tu esi! Bučkis ir pasiilgsiu!!! Tavo jaunieji Burbos.

Jūratė & Edgaras, 2019

Mūsų keliai su Roberta susitiko dar 2014 metais, planuojant savąsias vestuves. Savo prisiminimų kolekcijoje turiu dvejas jos dekoruotas šventes mums, keturias puokštes kurtas man, kelias gėlių kompozicijas dovanoms. Tai dar ne pabaiga! Jos darbai kalba patys už save. Once you pop you can't stop!

Ieva & Nerijus, 2018

Roberta – tas žmogus, kurio sprendimais dekoro klausimu pilnai pasitikėjau nuo pat pradžių. Esu labai labai dėkinga, kad atradau tokį nuoširdų, darbui atsidavusį 200% žmogų ir viskuo likau nerealiai patenkinta! Ji tikra savo srities specialistė! Dabar, esant tokiai pasirinkimo gausai, yra sunku atsirinkti, kuris tiekėjas pilnai išpildytų viską, kaip įsivaizduoji, esant savo šventei. Vien peržiūrėjus Robertos darbus, matyti, jog niekas nedaryta "šabloniškai" ir kiekvienas klientas ir jos visi darbai yra kitokie ir pritaikyti tam žmogui, tai šventei ir tai aplinkai. Esu žiauriai dėkinga, kad viskas atitiko lūkesčius ir kad mūsų šventės dekoras buvo labai jaukus ir toks "savas". Visiems labai labai rekomenduoju, o Robertai palinkėsiu nestokoti kūrybinio įkvėpimo, nenukrypti nuo: "eiti sunkesniu keliu, nes lengvu gali kiekvienas" ir kad kelyje pasitaikytų daugybė nuostabių klientų ir kuo mažiau "bridezill'ų".:D Bučkiai, daugybė ačiū ir sėkmės darbuose!

Neda & Karolis, 2018

Labas, Roberta, Norime Jums labai padėkoti už mūsų šventės dekorą. Labai patiko nuotakos puokštė, unikaliai ir originaliai atrodė stalo puokštės (labai tarpusavyje derėjo peach and purple spalvos). Puikiai išdėstyti saldaus stalo papuošimai su gėlėmis. Palinkėjimų knyga atrodė lyg pasakoje. Kaip surasta iš stebuklingos skrynios su stebuklingu rakteliu. Esame laimingi, pasirinkę Jus. Labai Jums ačiū.

Diana & Karolis, 2018

Nėra žodžių, kuriais būtų galima padėkoti Tau už atliktą darbą. 110% Tavimi pasitikėjau, tikėjausi nors kelių melsvų gėlių puokštėje, bet tai ką atlikai su spalvine gama buvo nuostabu. Tu patarei ir padėjai visais klausimais planuojant vestuves. Tavo sukurtų puokščių grožį gyrė visi. Džiaugiuosi, kad dekoravai mūsų vestuves. Rekomendavau ir visada Tave rekomenduosiu kaip pačią profesionaliausią dekoratorę. Ačiū Tau! Sėkmės darbuose 🙂

Neringa & Žygimantas, 2018

NUOSTABI TU!!! Ne veltui savo vestuvių norėjau būtent rudenį. Sunku patikėti, kokį grožį kuria Tavo rankos. Visi svečiai jautė, kad ruduo ne tik už lango, bet ir sodybos viduje. Spalvos, dekoras.... buvo kazkas WOW. Tariam Tau didelį didelį AČIŪ, kad prisidėjai prie Mūsų šventės.

Deimantė, 2017

Kadangi pati esu labai smulkmeniška ir visuomet turiu viziją, kaip viskas turėtų atrodyti, viską noriu pasidaryti pati ir pagal save, tai buvo vienintelis kartas, kuomet viska patikėjau kitam žmogui. Roberta išklausiusi mano norus, pageidavimus ir idėjas, viską įgyvendino 100%. Neslėpsiu, jaudulys buvo, nes iki paskutinės minutės nežinojau, kas kaip atrodys, tačiau nors ir iki šventės dienos dar niekada gyvai nematytas zmogus, ji turi dovaną kitam suteikti ramybę, pasitikėjimą, jausmą, kad žmogus žino, ką daro ir kad kitaip nei nuostabu, net negali būti. Asmeniškai, tai yra labai šiltas, plačia šypsena veide, Tavo sielai mielas ir geras emocijas keliantis žmogus!

Neringa & Martynas, 2017

Roberta, Jūs nuostabi! Visi susižavėję. Aš iš Jūsų tikėjausi daug, bet tai, ką sukūrėte, yra nuostabu! Jeigu ieškote dekoratorės savo šventei, daugiau siūlyčiau ir nebesidairyti. Robertos dėka Jūs gausite žymiai daugiau nei vien šventės vietos dekorą. Jums bus sukurta magiška aplinka, suteikti nuoširdūs patarimai ir galiu drąsiai teigti, kad greičiausiai bus viršyti net patys didžiausi lūkesčiai.
Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau Robertą mūsų vestuvių šventės vietos dekorui. O labiausiai džiugu, kad teko nors trumpai pabendrauti su ja pačia. Tai žmogus, kuris tiesiog įkvepia savo atsidavimu mylimai veiklai. Roberta, linkiu didžiausios sėkmės ir nuolatinio augimo šioje srityje. Tu to verta!

Dita & Linas, 2017

Roberta!
Tu esi nuostabi! Tavo Idėjos tiesiog genialios! Viskas buvo tobula. Išpildei mano svajonę!
Tikrai nesuklydom pasirinkdami būtent Tave .... Kažkodėl po mūsų pažinties, nei sekundei nesusvyravo tikėjimas, kad tu iš paprasto stalo gali padaryti gyvą pasaką!
Bet visa tai pranoko mūsų lūkesčius ir dar daugiau .... Jaučiausi kaip sapne iš kurio nesinorėjo pabusti. Viskas buvo tobula!
Tariam didelį didelį ačiū šiai kūrybingai, charizmatiškai asmenybei, kuri sužavėjo mane ne tik savo idėjomis, bet ir lengvu paprastu šiltu bendravimu, lyg būtume senos geros draugės, nesimačiusios ilgą laiką! Štai toks buvo jausmas ją sutikus!
Linkiu ir toliau atskleisti save šioj profesijoj! Neišblėstančios fantazijos, bei kūrybinio polėkio! Dar karta tau ačiū!

Akvilė & Edgaras, 2017

Ačiū už drąsias idėjas, išpildytus lūkesčius ir nuostabų darbą. Kiekvienas šventės kampelis buvo tobulas, apgalvotas ir nepaprastai gražus. Ačiū už grožį, kurį, net ir praėjus tiek daug laiko po šventės, žmonės prisimena ir apie jį šneka.

Enrika, 2017

Tobuloji mano dekoratorė!! Kuri jau ne vieną kartą dekoravo mūsų šeimos šventes! Pasitikėjimas visu 100% !!! Norų išpildymas 100% Ir, tikiuosi, tai ne paskutinė šventė, kurią dekoruoji, Roberta, mums!!! Ačiū!!!!

Greta & Edmundas, 2017

Ačiū, Roberta!!!! Viskas buvo nepakartojama!!! Tu - nuostabi. Žinojau, kad galiu visiškai nesukti galvos, kad tereikia pasakyti, kas man gražu ir viskas bus idealiai. Ačiū, kad prisidėjai tą ilgai lauktą dieną paverčiant nepakartojama! Džiaugiuosi, kad tave sutikau.

Vilija ir Dainoras, 2017

Net nežinau, kaip čia viską nupasakoti. Esu labai laiminga nuotaka, kad radau super dekoratorę. Labai ačiū bitutei Robertai, kuri įgyvendino mano norus ir suteikė šventei grožį. Bučkis bučkis. Rekomenduoju visiems, kurie nori, kad jų šventė būtų pasaka, nes Roberta tikrai išgyvena jūsų norus. Ačiū.

Eglė & Žilvinas, 2016

Atsigavus po euforijos noriu padėkoti už nuostabias šventės dekoracijas. Ne tik mes buvo sužavėti, bet ir visi svečiai, esi nuostabi! Nesustok, tobulėk! Gražesnės šventės net ir neįsivaizdavau. Sėkmės Tau didelės! Manau dar susitiksim. P.S. Puokštė labai graži ir sunki. Nebe reikalo puokštės fotografija „sumušė“ rekordą.

Asta & Mindaugas, 2016

Ačiū už dekorą, už puokštę, už viską viską. Tikrai buvo karališka. To niekas nepaneigs. Ir tiksliai taip, kaip mes to troškom. Kas ir yra svarbiausia. Likom labai maloniai nustebinti tuo, ką pamatėm. Net mano vyras, kuris kaip normalus vyras nesupranta, kuo dekoras gali būti ypatingas, buvo labai sužavėtas, kai pamatė salę. To žvilgsnio nepamiršiu. Linkiu kuo daugiau jaunųjų padaryti tokiais laimingais!

Kristina & Deividas, 2016

Šiandien atslūgus jauduliui, užliejo mane emocijos... žodžio ačiū Tau per mažai. Nėra tokio žodžio išreikšti dėkingumui! Nuostabus, šiltas žmogus. Roberta, apkabinu ir bučiuoju. Tobulesnių dekoracijų turbūt jau nėra.

Rima & Irmantas, 2016

Nuostabi Jūs, Roberta. Nuo tos minutės, kai Jus sutikau, nesuabejojau Jūsų profesionalumu. Iš Jūsų sklinda tokia šiluma, kuri gali sušildyti net šalčiausius žmones. Nuoširdus Jums ačiū. Mes tikrai pasijutome kaip miško pasakoje.

Aistė &Tomas, 2016

Dar neatsigaunam nuo savo šventės. Viskas buvo tiesiog wow. Roberta, esi labai talentingas žmogus. Be viso to, per tokį trumpą laiką palikai tokį įspūdį ir tapai tokia artima, kad dabar tikriausiai labai Tavęs truks. Bet kaip jau sakiau, galbūt mūsų pažintis – tik graži pradžia.

Laima & Matas, 2016

Mano puokštė vis dar sulaukia didelės nuostabos ir begalinio susižavėjimo. Darbai šneka patys už save, Roberta. Sakiau Tau pačiai ir kartosiu visiems: Tavęs pasirinkimas buvo vienas geriausių sprendimų mūsų vestuvėse, nes nuo mūsų galvų nuėmei 110 darbų.

Jūratė & Edgaras, 2015

Labai, labai ačiū, Roberta! Tą dieną padėjai mums jaustis lyg tikroje pasakoje! Tavo sukurtos gėlių kompozicijos svaigino mus ir svečius savo aromatu. Hortenzijos dar ir šiandien džiugina mūsų akis! Ir, manau, pasimatysim 1001 drugelio šventėje.

Monika & Sigitas, 2015

Mes norime padėkoti Tau už nerealų dekorą! Buvo neapsakomai gražu. Galime pasakyti: TOBULA! Stalas, arka, saldus stalas buvo superiniai, visus svecius sužavėjo. Svečių žodžiais tariant, tai – tikra pasaka

Eglė & Gintautas, 2015

Norėjau padėkoti už puikų darbą. Puokštės buvo nuostabios, tobulai atitinkančios mano skonį. Visas dekoras buvo toks, kaip ir tikėjausi – skoninga, subtilu, neperkrauta, elegantiška... Džiaugiuosi, kad šią misiją patikėjau būtent Tau!

Vaida & Algirdas, 2015

Roberta, tiek džiaugsmo visiems suteiki ir, ko gero, toje beprotiškoje darbų tėkmėje pati pamiršti koks džiaugsmo ir pozityvumo spindulėlis esi!!! Tu nedirbi savo darbo, Tu juo gyveni! Viskas, ką darai, atkeliauja tiesiai iš širdies! Už Tavo nuoširdumą ir meilę tam, ką darai, esame dėkingi! Ačiū! P.S. Kartais sutinki žmones ir žinai: tikrai ne paskutinį kart.

Aurelija & Nerijus, 2014

Roberta, taip ir nepadėkojau už nuostabų darbą. Kelionė ir visos kitos metų šventės susimetė į vieną vietą. Tai noriu dabar padėkoti. Labai labai patiko. Gėlės nerealios, visi labai išgyrė bei teiravosi, kas viską ruošė. Tikrai visiems Tave rekomenduosiu.