Visi jaunavedžiai turi svajonių. Laima ir Matas turėjo jas dvi – marsala spalva ir uogos. Apjungus pastaruosius du elementus derinys labiau nei nuostabus. Ypač rudens vestuvėms. Tik reikėjo pasukti galvą, kaip šį derinį atspindėti nebanaliai, ką su uogomis galima nuveikti tokio, kad jų žymėjimo būtų visur – serviruotėje, desertų stale, susodinimo plane, palinkėjimų kampe ir t.t. Žinoma, galima buvo nueiti pačiu lengviausiu keliu – nupirkti uogų ir pridėlioti jų visur. Bet aš įsitikinusi: „visuomet reikia eiti sunkiausiu keliu, nes lengviausiu keliu gali nueiti kiekvienas“. Pasirinkome uogas trinti ir terliojimo/merkimo žymes palikti visuose įmanomuose rekvizituose.
O viskas prasidėjo nuo kvietimų. Laima ir Matas norėjo jų išskirtinių, nebanalių, originalių, rankų darbo ir niekur niekur nematytų. Supratusi, kad bet kuri spaustuvė greičiausiai pasiūlys jau turimus maketus ir šablonus, nutariau darbo imtis pati. Kvietimuose reikia trintų uogų! Kaip, su kuo, kokiu būdu? Staigiai nušvinta galvoje ir kanceliarinėse prekėse nusiperku granato spalvos dažų. Nei ji marsala, nei raudona, nei bordo, bet būtent tokia, kokios mums ir reikia. Į pagalbą dar pasitelkiu skaidrų nagų laką, vyno taurę „ant išmetimo“, blizgučių, kempinėlių, aliejinių dažų ir pradedu gamybą. Keli juodraštiniai variantai, kol galiausiai prieiname JĮ, visiems „limpantį“ šedevrą. Dedam pliusą. Darbas atliktas.
Kitas etapas – dovanėlės svečiams. Tai turbūt vienintelis smulkusis elementas ant stalo, kurį dar galima nuterlioti mūsų „vizitine kortele“. Popieriaus salone nusiperku sugertukinio minkšto senovinio popieriaus, jį merkiu į nuo kvietimų likusius dažus. Viena popieriaus pusė įgauna natūraliai dažytą kampą, ant dažų nepasiekusio plotelio spausdiname vardą. Dviejų elementų popieriaus skiautę mauname ant mini stiklainiuko, fiksuojame auksine vielute ties kakliuku ir turime vardo korteles. Beje, nepaminėjau, jog mini stiklainiukuose – pačių jaunųjų gaminta pati tikriausia naminė uogienė. Trintų uogų idėja su meile užkonservuota stikle! Tobuliau nebūna! Prie to pačio dar nudažome ir vardus bei numerius susodinimo planui.
Uogų motyvas randasi puokštėse, kelios jų šakelės puošia tortą ir iš vakaro į galvą ateina pati tobuliausia nieko nekainuojanti idėja – panaudoti kažkada iš vinvyčio savo rankomis pintą kalėdų eglutę. Apvertus ją gauname gausybės ragą, puikiai tinkantį rudeniui. Iš jo veržiasi dygiosios erškėtuogės ir prisirpę putinai, o virš šio derinio kaba granatų spalvos dažais nutepliotos langinės, ant kurių žinoma – informacija svečiams. Šalia pamesta marsala spalvos pagalvėlė identifikuoja, jog informacija ant langinių ne apie kažką kitką, o apie miegamąsias vietas.
Keli jaunųjų kadrai prie raudonus obuoliukus vedančios obels ir turim įgyvendintą svajonę. Dedam pliusą. Darbas atliktas.

Šventės vieta: Roko sodyba
Tortas: Skanėstų krautuvėlė Cupcake
Vestuvių Fotografai: Fotoplunksna
Palinkėjimų knyga: Oh! Yes, I Do!

UOGOS vestuvėse | BERRY WEDDING
UOGOS vestuvėse | BERRY WEDDING

 

 

Related Post | Taip pat skaitykite