Akvilė & Edgaras, 2017

Ačiū už drąsias idėjas, išpildytus lūkesčius ir nuostabų darbą. Kiekvienas šventės kampelis buvo tobulas, apgalvotas ir nepaprastai gražus. Ačiū už grožį, kurį, net ir praėjus tiek daug laiko po šventės, žmonės prisimena ir apie jį šneka.

Deimantė, 2017

Kadangi pati esu labai smulkmeniška ir visuomet turiu viziją, kaip viskas turėtų atrodyti, viską noriu pasidaryti pati ir pagal save, tai buvo vienintelis kartas, kuomet viska patikėjau kitam žmogui. Roberta išklausiusi mano norus, pageidavimus ir idėjas, viską įgyvendino 100%. Neslėpsiu, jaudulys buvo, nes iki paskutinės minutės nežinojau, kas kaip atrodys, tačiau nors ir iki šventės dienos dar niekada gyvai nematytas zmogus, ji turi dovaną kitam suteikti ramybę, pasitikėjimą, jausmą, kad žmogus žino, ką daro ir kad kitaip nei nuostabu, net negali būti. Asmeniškai, tai yra labai šiltas, plačia šypsena veide, Tavo sielai mielas ir geras emocijas keliantis žmogus!

Vaiva & Matt, 2017

Nuostabus dekoras, visus svečius sužavėjo tobulai apmąstytos detalės. Ačiū, Roberta, už šiltą bendravimą ir profesionalų darbą!!!

Enrika, 2017

Tobuloji mano dekoratorė!! Kuri jau ne vieną kartą dekoravo mūsų šeimos šventes! Pasitikėjimas visu 100% !!! Norų išpildymas 100% Ir, tikiuosi, tai ne paskutinė šventė, kurią dekoruoji, Roberta, mums!!! Ačiū!!!!

Dovilė & Darius, 2017

Labai ačiū talentingajai Robertai. Mūsų šventės dekoras buvo idealus, likome sužavėti idėjos įgyvendinimu iki smulkmenų. Nuostabu.

Brigita & Tadas, 2017

Labas vakaras. Mes norėjome padėkoti už tai, kad padarėte mūsų šventę labai gražią! Viskas atrodė nuostabiai. Džiaugiamės, kad pasirinkome Jus savo šventei. Jūsų darbai pranoksta visus lūkesčius. Sėkmės Jums!

Greta & Edmundas, 2017

Ačiū, Roberta!!!! Viskas buvo nepakartojama!!! Tu - nuostabi. Žinojau, kad galiu visiškai nesukti galvos, kad tereikia pasakyti, kas man gražu ir viskas bus idealiai. Ačiū, kad prisidėjai tą ilgai lauktą dieną paverčiant nepakartojama! Džiaugiuosi, kad tave sutikau.

Dita & Linas, 2017

Roberta!
Tu esi nuostabi! Tavo Idėjos tiesiog genialios! Viskas buvo tobula. Išpildei mano svajonę!
Tikrai nesuklydom pasirinkdami būtent Tave .... Kažkodėl po mūsų pažinties, nei sekundei nesusvyravo tikėjimas, kad tu iš paprasto stalo gali padaryti gyvą pasaką!
Bet visa tai pranoko mūsų lūkesčius ir dar daugiau .... Jaučiausi kaip sapne iš kurio nesinorėjo pabusti. Viskas buvo tobula!
Tariam didelį didelį ačiū šiai kūrybingai, charizmatiškai asmenybei, kuri sužavėjo mane ne tik savo idėjomis, bet ir lengvu paprastu šiltu bendravimu, lyg būtume senos geros draugės, nesimačiusios ilgą laiką! Štai toks buvo jausmas ją sutikus!
Linkiu ir toliau atskleisti save šioj profesijoj! Neišblėstančios fantazijos, bei kūrybinio polėkio! Dar karta tau ačiū!

Eglė & Žilvinas, 2016

Atsigavus po euforijos noriu padėkoti už nuostabias šventės dekoracijas. Ne tik mes buvo sužavėti, bet ir visi svečiai, esi nuostabi! Nesustok, tobulėk! Gražesnės šventės net ir neįsivaizdavau. Sėkmės Tau didelės! Manau dar susitiksim. P.S. Puokštė labai graži ir sunki. Nebe reikalo puokštės fotografija „sumušė“ rekordą.

Asta & Mindaugas, 2016

Ačiū už dekorą, už puokštę, už viską viską. Tikrai buvo karališka. To niekas nepaneigs. Ir tiksliai taip, kaip mes to troškom. Kas ir yra svarbiausia. Likom labai maloniai nustebinti tuo, ką pamatėm. Net mano vyras, kuris kaip normalus vyras nesupranta, kuo dekoras gali būti ypatingas, buvo labai sužavėtas, kai pamatė salę. To žvilgsnio nepamiršiu. Linkiu kuo daugiau jaunųjų padaryti tokiais laimingais!

Dovilė & Gytis, 2016

Labai džiaugiuosi, kad būtent Tave pasirinkome šventės dekoratore. Viskas buvo įgyvendinta tobulai.

Skirmantė & Tomas, 2016

Neapsakomas atsidavimas darbui! Esi pati geriausia!

Kristina & Deividas, 2016

Šiandien atslūgus jauduliui, užliejo mane emocijos... žodžio ačiū Tau per mažai. Nėra tokio žodžio išreikšti dėkingumui! Nuostabus, šiltas žmogus. Roberta, apkabinu ir bučiuoju. Tobulesnių dekoracijų turbūt jau nėra.

Rima & Irmantas, 2016

Nuostabi Jūs, Roberta. Nuo tos minutės, kai Jus sutikau, nesuabejojau Jūsų profesionalumu. Iš Jūsų sklinda tokia šiluma, kuri gali sušildyti net šalčiausius žmones. Nuoširdus Jums ačiū. Mes tikrai pasijutome kaip miško pasakoje.

Gintarė & Karolis, 2016

Roberta, sakome Jums didelį AČIŪ už sukurtą TOBULĄ GROŽĮ. Puokštė buvo nereali kaip ir visas dekoras.

Aistė &Tomas, 2016

Dar neatsigaunam nuo savo šventės. Viskas buvo tiesiog wow. Roberta, esi labai talentingas žmogus. Be viso to, per tokį trumpą laiką palikai tokį įspūdį ir tapai tokia artima, kad dabar tikriausiai labai Tavęs truks. Bet kaip jau sakiau, galbūt mūsų pažintis – tik graži pradžia.

Inga & Gediminas, 2016

Knygų tematika išpildyta 100 procentų. Gėlės, puokštės buvo nuostabios. Likome labai patenkinti.

Vilija ir Dainoras, 2017

Net nežinau, kaip čia viską nupasakoti. Esu labai laiminga nuotaka, kad radau super dekoratorę. Labai ačiū bitutei Robertai, kuri įgyvendino mano norus ir suteikė šventei grožį. Bučkis bučkis. Rekomenduoju visiems, kurie nori, kad jų šventė būtų pasaka, nes Roberta tikrai išgyvena jūsų norus. Ačiū.

Laima & Matas, 2016

Mano puokštė vis dar sulaukia didelės nuostabos ir begalinio susižavėjimo. Darbai šneka patys už save, Roberta. Sakiau Tau pačiai ir kartosiu visiems: Tavęs pasirinkimas buvo vienas geriausių sprendimų mūsų vestuvėse, nes nuo mūsų galvų nuėmei 110 darbų.

Jūratė & Edgaras, 2015

Labai, labai ačiū, Roberta! Tą dieną padėjai mums jaustis lyg tikroje pasakoje! Tavo sukurtos gėlių kompozicijos svaigino mus ir svečius savo aromatu. Hortenzijos dar ir šiandien džiugina mūsų akis! Ir, manau, pasimatysim 1001 drugelio šventėje.

Enrika & Giedrius, 2015

Esu begalo patenkinta Tavimi bei Tavo darbu, padėjus mums per vestuves. Esi tobula. Dar kartą sakau AČIŪ!

Monika & Sigitas, 2015

Mes norime padėkoti Tau už nerealų dekorą! Buvo neapsakomai gražu. Galime pasakyti: TOBULA! Stalas, arka, saldus stalas buvo superiniai, visus svecius sužavėjo. Svečių žodžiais tariant, tai – tikra pasaka

Eglė & Gintautas, 2015

Norėjau padėkoti už puikų darbą. Puokštės buvo nuostabios, tobulai atitinkančios mano skonį. Visas dekoras buvo toks, kaip ir tikėjausi – skoninga, subtilu, neperkrauta, elegantiška... Džiaugiuosi, kad šią misiją patikėjau būtent Tau!

Vaida & Algirdas, 2015

Roberta, tiek džiaugsmo visiems suteiki ir, ko gero, toje beprotiškoje darbų tėkmėje pati pamiršti koks džiaugsmo ir pozityvumo spindulėlis esi!!! Tu nedirbi savo darbo, Tu juo gyveni! Viskas, ką darai, atkeliauja tiesiai iš širdies! Už Tavo nuoširdumą ir meilę tam, ką darai, esame dėkingi! Ačiū! P.S. Kartais sutinki žmones ir žinai: tikrai ne paskutinį kart.

Roberta & Nerijus, 2015

Ačiū, Roberta!!! Niekada nepamiršime savo šokoladinės pasakos!

Aurelija & Nerijus, 2014

Roberta, taip ir nepadėkojau už nuostabų darbą. Kelionė ir visos kitos metų šventės susimetė į vieną vietą. Tai noriu dabar padėkoti. Labai labai patiko. Gėlės nerealios, visi labai išgyrė bei teiravosi, kas viską ruošė. Tikrai visiems Tave rekomenduosiu.